Odevy

Klasické nohavice so štipkami v páse a širokým pásom

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime “syntetický”.

Description:

“Najlepšie je nosiť tento model nohavíc s topánkami s vysokým podpätkom. Blúzka alebo tričko zastrčené do nohavíc pomôže ďalej zdôrazňovať pás. Tento obrázok bude vyzerať skvele ako na spoločenskej udalosti, tak vo vašom každodennom šatníku.”

Trend pre 80. rokov urobil široký pás jedným z hlavných doplnkov tohto roka. Pás so širokou sponou zdôrazňuje pás a robí ho vizuálne užší a vytvára správnu siluetu. Nohavice v jemnom jarnom odtieni budú romantickým dotykom na akýkoľvek obrázok. Budú vyzerať rovnako dobre s teniskami a tričkom, rovnako ako s klasickými blúzkami a čerpadlami.

Údaje:

  • Svetlo ružová-aktuálna farba sezóny podľa Vogue;
  • Klasický fit v páse;
  • Rezané bočné a zadné vrecká;
  • Zúžený strih;
  • Široký pás s prackou v cene;
  • Pinches na páse tvoria šípky;

V zložení 100% terylénu-nezmršťovateľného a odolného materiálu proti opotrebovaniu.