Odevy

Pánske Slim Fit Premium tričko s stand up golier

Description:

Pánska košeľa prémiovej kvality je vyrobená z hypoalergénnej prírodnej bavlny bez použitia chemikálií a syntetických látok. Crease-odolný. Zažite jedinečný komfort, slobodu pohybu a udržiavajte prezentovateľný a štýlový vzhľad v každej situácii. Toto tričko si nechceš vyzliecť. Perfektné tričko pre zaneprázdnenú osobu. Aby to vyzeralo reprezentatívne, stačí ho dať a narovná sa.

Na rozdiel od technológie bez železa sa tento účinok dosiahne použitím vysoko kvalitného elastického a tvarovo konzervačného pleteného materiálu a špeciálneho inovatívneho strihu bez použitia chemického ošetrenia. Ak chcete zabezpečiť dokonalé uchytenie, vyberte veľkosť podľa tabuľky uvedenej na fotografii vyššie. Tričko je zabalené darčekom.

Ďalšie charakteristiky:

  • Fit tričko: namontované
  • Starostlivosť o veci: sušenie v bubne je zakázané; jemné pranie pri teplote najviac 40 ° C; bielenie je zakázané; suché čistenie je zakázané
  • Dekoratívne prvky: žiadne prvky
  • Typ vreciek: bez vreciek
  • Materiál: pletený
  • Typ rukávu: dlhý
  • Typ zatvárania: tlačidlá
  • Dĺžka produktu vzadu: 76 cm.

Veríme, že môžeme zmeniť život moderného človeka k lepšiemu. Pri hľadaní ideálneho riešenia pre mužov šatník, on-line obchod pozorne sleduje nové technológie spracovania materiálov a neustále rozvíja svoju kolekciu dresov, ktoré má už viac ako 300 farby a modely. Medzi nimi sú košele, ktoré nevyžadujú žehlenie (špeciálne žehlenie bez železa), košele, ktoré dokonale zapadajú (Strečová tkanina), rovnako ako košele vyrobené zo 100% egyptskej bavlny zo slávnej talianskej továrne Albini. Tu nie je ťažké vybrať si perfektnú košeľu.

Ponúkame pánske košele rôznych farieb, štýlov a veľkostí. Pre jednoduchosť výberu poskytuje stránka filter, ktorý vám umožňuje triediť výrobky podľa charakteristík (veľkosť, silueta, farba, typ materiálu, dĺžka a typ rukávov, štýl, dostupnosť vreciek atď.). tu si môžete kúpiť pánsku košeľu pre každú príležitosť: pre prácu, priateľské stretnutie, výlet do divadla, oslavy. Ak máte nejaké problémy s výberom, obráťte sa na zákaznícku podporu – naši špecialisti sú vždy pripravení pomôcť.