Odevy

Základná kapsula: Mini šortky s štipkami v módnom bielom odtieni

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime “syntetický”.

Description:

“Tieto šortky dokonale dopĺňajú obraz na prechádzku po pobreží mora: stačí ich nosiť s voľnou pruhovanou košeľou, zviazanou v páse a bielymi teniskami . A vytvoriť ženskejšie oblečenie, skombinujte ich s mulami a vrcholom v štýle spodného prádla.”

Nová linka vytvorená na našej vlastnej produkcii v Petrohrade. Veci, ktoré budú relevantné bez ohľadu na trendy a ľahko sa navzájom kombinujú v rámci tej istej kapsuly. Mini-dĺžka Šortky sú základom letného šatníka. Tento model harmonicky dopĺňa každodenné oblečenie aj obraz na párty. Tieto šortky sú vyrobené v trendovej farbe z jarno-letnej palety základných odtieňov Pantone 2019 Color Institute – “sweet corn”. Voľný strih s klasickým nasadením a štipkami zvýrazňuje pás.

Údaje:

  • Vlastná výroba;
  • Nová rada základného oblečenia od dizajnérov;
  • Sladká kukurica-farba sezóny SS ‘ 19 podľa Pantone Color Institute;
  • Voľný štýl s prehnaným nasadením zdôrazňuje pás;
  • 100% terylén-nezmrštiteľný a odolný proti opotrebovaniu.